گروه ساتراپ
  • خانه
  • درباره نمایشگاه گردشگری
  پرینت
  • 1
  • 2
  • 3

  رویدادهای جشنواره

  جشنواره شامل بخش های زیر است:
  .همایش انتخاب برترینهای گردشگری  (جایزه ملی گردشگری)
  .نمایشگاه تخصصی برترینها
  .انتشار کتاب طلایی
  .کارگاه های آموزشی و علمی

  ثبت نام آنلاین

  درباره نمایشگاه


  مهمان نوازی هنری شایان تقدیر
  دومين جشنواره برترين های صنعت گردشگری ايران
  با گرایش ویژه شهر برتر گردشگری

  ایران پس ازکشورهای مالزی، سنگاپور، فیلیپین، هلند و نیوزیلند ششمین کشور جهان است که اقدام به برگزاری جشنواره ای با مقیاس سنجش بهترین نوع خدمات ارائه شده به گردشگران کرده است.

  البته تاکنون شاهد برپایی جشنواره‌‌ ها و نمایشگاه های بسياري در حوزه گردشگري در کشورمان بوده ایم اما این جشنواره ها کمتر سياست‌‌هاي تشويقي را محوراصلي خود قرارداده اند. برپایی جشنواره برترين‌‌هاي گردشگری درسطح ملی و بین المللی مي‌تواند به عنوان عاملی ناظر، منجر به تحرک دراين صنعت شود.

  بخش دولتی، برخی ازفعاليت‌های گردشگری را با معيارهايی برای صدورمجوز ارزيابی میکند، اما ارزيابی با هدف تشويق سازوکاری است که در کشورهای موفق در بخش گردشگری بيشتر از سوی سازمان‌های غیردولتی انجام مي‌شود.

  داوطلبان شرکت درجشنواره برترين‌‌های صنعت گردشگری با معرفی نوع ونحوه ارائه خدمات خود، علاوه برسنجش میزان موفقیت درسطح کارشناسی به موقعيت نسبی کيفيت و کميت خدمات خود درکل صنعت و يا گروه‌های همکار دست می يابند.

  امروزه گردشگری به عنوان يكی از ابزار های بسيار مهم در توسعه فرهنگ ها و ارتباطات ملل، نقش موثری در استقرار صلح و آرامش در جهان ايفا می كند. سرعت گرفتن چرخ های اين صنعت طی دهه اخير در سراسر جهان، گردش مالی 460 ميليار دلاری را ايجاد كرده كه سهم كشورمان از اين رقم، تنها يك دهم درصد بوده است.حركت در راستای اهداف ترسيم شده در چشم انداز 20ساله دولت و تحقق ورود 20 ميليون گردشگری به ايران موجب می شود تا كشورمان به سهم واقعی خود از صنعت گردشگری دست يابد.

  به همين منظور در راستای اهداف ترسيم شده در سند چشم انداز در بخش گردشگری، گروه ساتراپ با مجوز سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری اقدام به برپايی "دومين جشنواره برترين های صنعت گردشگری ايران" كرده است. توفيق در انجام بهينه اين مهم در گرو مشاركت سازمان های مدنی و همراهی دولت و دانش متخصصان ايرانی است. دراين صورت می توان الگوسازی از تجربه های موفق در صنعت گردشگری و تشويق فعاليت های متكی بر ابتكارات و مشاركت همگانی را در اين صنعت ممكن ساخت.


  اين جشنواره شامل بخش های زير است :

  1- همايش انتخاب برترين های صنعت گردشگری

  2- نمايشگاه تخصصی

  3- ويژه نامه نمايشگاه و كتاب طلايی

  4-کارگاه های آموزشی و پانل های تبادل تجربه


  به شهرداری ها
  و استانهایی که اقدام به معرفی فرصت های سرمایه گذاری و طرح های مرتبط با این صنعت کنند 10% تخفیف ارائه خواهد شد. این امکان برای ایجاد فضایی قابل تعامل بین شهرداری و صاحبان سرمایه در حوزه گردشگری می باشد.

  زیر گروه های منتخب دبیرخانه برای معرفی برترین های هر شهر و یا استان در گروه نهادها و سازمانهای میزبان گردشگری به شرح ذیل می باشند:
  واحد پذیرایی
  √آژانس مسافرتی
  √انتشارات و تبلیغات گردشگری
  √واحد اقامتی
  √مراکز خرید
  √مراکز تفریحی و ورزشی
  و سایر اقدامات انجام شده در راستای اهداف گردشگری استان


  چهار گروه اصلی مخاطب جشنواره عبارت است از :

  الف. صنعت مهمان ياری

  ب. جاذبه ها و رويدادها

  ج. صنعت گشت و سفر

  د. نهادهای حامی و پشتيبان در راهبری گردشگری (تجهيزات و صنايع وابسته گردشگری)


  درباره مجری:
  مدیریت و کارشناسان گروه ساتراپ با چندین سال فعالیت به منظور تخصصی نمودن و گسترش فعالیت در حوزه تخصصي،گرد هم آمدند.در ابتداي راه با تشكيل كميته هاي مختلف و بهره گيري ازنظريات مشاوران باتجربه در امور اجرايي نسبت به طراحي ، اجرا وبرنامه ريزي فعالیت ها با رويكردي از مديريت نوين علمي و پژوهشي اقدام نمود .
  اين گروه هم اكنون داراي پرسنل ثابت  و متغير با تخصص هاي گوناگون و همچنين مشاوراني در حوزه هاي مختلفي چون تجارت و بازرگانی، بازاریابی و بازارسازی، گردشگري، تبليغات، روابط عمومي و اطلاع رساني مي باشد.

   

  تماس با ما :
  آدرس ستاد اجرایی :
  تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان دوم، پلاک 28، واحد14
  تلفن: 8-88913307 21 98+
  فکس: 88913383 21 98+
  پست الکترونیکی:info@satrap.org
  وب سایت: www.satrap.org

   حوزه فعالیت و تخصص گروه به سه بخش اصلی تقسیم می شود :
  سرمایه گذاری:با هدف ارائه آخرین فرصت های سرمایه گذاری و ارائه اطلاعات تخصصی فرصت های سرمایه گذاری و تامین منابع مالی به کارآفرینان و سرمایه گذاران 
  برگزاری رویدادهای تخصصی:مدیریت برگزاری رویدادهای تخصصی و عمومی(نمایشگاه،همایش،کارگاه های علمی، سمینارها و مراسم رسمی ) در سطح ملی و بین المللی 
  بازاریابی و خدمات بازرگانی:برنامه بازار(Market Analysis)،تحلیل بازار،تحلیل نیاز،راهبرد و روش بازاریابی،ارزیابی و خطرپذیری ها و اثر بخشی برنامه های بازاریابی،تهیه گروه بندی های بازار هدف  

  کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به گروه ساتراپ می باشد.
  هرگونه کپی برداری بدون اجازه کتبی گروه پیگرد قانونی دارد.